Forum KodyBledow.pl zostalo uruchomione!

Wszystko, co dotyczy samej strony, jej działania, uwag i sugestii. Tutaj znajdą się regulaminy oraz informacje dotyczące zmian na forum KodyBledow.pl.
Rate this topic
ODPOWIEDZ
Administrator
Site Admin
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post autor: Administrator » 12/03/19, 17:11

Witajcie na stronie KodyBledow.pl!
Strona w zamierzeniu ma byc baza, w ktorej odnalezc bedzie mozna roznorakie kody bledow. Kiedys byla taka strona, niestety zniknela bezpowrotnie. Mam nadzieje, ze wkrotce uda nam sie zapelnic to forum trescia, tak, zebysmy mieli jedno miejsce w polskim internecie, ktore bedzie swoistym kompendium wiedzy na temat kodow bledow rozmaitych urzadzen. Zapraszam do rejestracji i dodawania tresci, a takze do przesylania sugestii dotyczacych dzialania forum. Dzieki!

Przemcio71
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post autor: Przemcio71 » 24/08/19, 01:18

Hejka!
Trafiłem na link sprzed wielu lat Link i tu ... pustka w podprzestrzeni.
Szkoda bo pomysł super pomimo dziwnych utrudnień przy rejestracji typu nazwa użytkownika dłuższa niż 6 znaków.
Mam nadzieje, ze wkrótce uda nam się zapełnić to forum treścią, tak, zebysmy mieli jedno miejsce w polskim internecie, które będzie swoistym kompendium wiedzy na temat kodów błędów rozmaitych urządzeń.
Panie Kolego Administratorze, chyba jak sam nie zaczniesz działać to słabo to widzę.

P.

Rate this topic
ODPOWIEDZ